Концепція ЖК "Гостомель Residence"

Концепція ЖК "Гостомель Residence"

Мрія повертатися додому, де може бути тихо і спокійно або шумно й весело, при цьому завжди затишно й комфортно, стає реальністю.


Житловий комплекс «Гостомель Residence» – це проект, який втілює ваші мрії у реальність. Це комплекс, що розташований у мальовничому

районі Гостомеля по вул. Богдана Хмельницького, у самому передмісті Києва.

Всього лише за 20-30 хвилин автівкою або громадським транспортом з кінцевих станцій метрополітену, ви зможете дістатися до житлового комплексу, вдихнути свіже повітря Бучанського парку, що поряд та насолодитися прогулянкою вздовж озера.

Проектуючи комплекс, наша команда довго шукала компроміс як поєднати Комфорт, Гармонію та Затишок – і знайшла.

Саме тому ЖК «Гостомель Residence» пропонує вам якісно новий стиль життя.


Тут ви отримаєте все без чого так важко уявити свій день у мегаполісі, а ще вам подарують Додаткові Години, про які всі так мріють.


Адже все є поряд:


  • магазини,
  • фітнес-центр,
  • дитячий садок,
  • креативні простори,
  • спа-салони

  Вам більше не потрібно витрачати дорогоцінний час на дорогу. А в якості бонусів – навколо природа неймовірної краси.

  Натхненні сучасним технологічним та інтелектуальним проривом, ми – команда «Гостомель Residence» – прагнемо поєднати ритм великого міста з

  гармонійним життям. Ось чому кожна деталь в комплексі настільки продумана нашими архітекторами та дизайнерами.

  Тут ви зможете насолоджуватись не лише своєю квартирою, але й прогулюватись просторими алеями, читати книги на лавах, займатися спортом на спеціально

  обладнаних майданчиках, гратися з дітьми, вести бесіди в атмосферних кафе і навіть працювати завдяки Wi-Fi покриттю.

  Прикраса нашого комплексу – чисте озеро.  Майбутні мешканці зможуть насолоджуватися ним з облаштованої набережної та з панорамних вікон власних квартир.

  Сама територія житлового комплексу «Гостомель Residence» матиме огородження та сучасну систему безпеки, що включає в себе фізичну охорону, а також цілодобове відеоспостереження.

  «Гостомель Residence» – це ефективно організований житловий комплекс з комфортним простором для життя, у якому передбачена розвинена інфраструктура у поєднанні з мальовничою природою.

  Йога як тренд та дієвий спосіб підвищити власну продуктивність.


  Йога - це стиль життя, який дисциплінує, організовує та заспокоює наші думки та емоції.

  А в ЖК «Гостомель Residence» є дійсно всі умови аби насолодитися медитативною йогою і отримати максимум позитиву, сил та натхнення.

  Команда наших експертів створює усі необхідні умови для реалізації ваших мрій, цілей і потенціалу загалом.

  У концепції ЖК «Гостомель Residence» враховано інтереси усіх майбутніх мешканців.


  Тут ідеальні умови для молодих сімей з дітьми, літніх людей, студентів, фрілансерів, підприємців, інвесторів.


  Реалізація цієї концепції та її стратегічних завдань сприятиме перетворенню «Гостомель Residence» на технологічно розвинений, соціально

  відповідальний та комфортний для життя житловий комплекс.


  Житловий комплекс «Гостомель Residence» – унікальний проект, який будується, враховуючи принципи «розумного міста» та унікальними ідеями експертів нашої команди. Завдяки використанню сучасних європейських стандартів якості і комфорту життя, а також масштабності проекту, комплекс можна назвати майбутнім культурним центром та проривом у сфері нерухомості.

  В «Гостомель Residence» немає границь для реалізації ваших мрій та цілей. ЖК «Гостомель Residence» пропонує не лише квартиру вашої мрії, а сучасний концептуально новітній погляд та стиль життя. Житловий комплекс «Гостомель Residence» – це місце, в якому будуть жити люди з власними думками та ідеями.

  Люди, які працюють і відпочивають, займаються спортом, творчістю, знаходяться у гармонії з собою та навколишнім світом. ЖК «Гостомель Residence» подбає про те аби його мешканці залишались молодими та енергійними, повні сил, натхнення для нових звершень. Адже саме тут під чистим небом можна і мріяти, і приймати важливі рішення.

  Житловий комплекс «Гостомель Residence» – вигідна інвестиція та місце для життя, наповнене вашими мріями. Тут все готово для початку нового життя!