ЖК «Гостомель Residence» здобули нагороду в номінації «Європейський рівень життя та комфорту»!

ЖК «Гостомель Residence» здобули нагороду в номінації «Європейський рівень життя та комфорту»!

Дорогі друзі, інвестори та майбутні мешканці житлового комплексу «Гостомель Residence»!


Наш комплекс взяв участь у програмі «Український Будівельний Олімп», яка шукає та нагороджує найбільш динамічні, надійні та стрімко розвиваючі компанії вітчизняного ринку.


ЖК «Гостомель Residence» разом з девелоперами проекту GSB GROUP та NEW ENERGY SYSTEM AND DEVELOPMENT здобули нагороду в номінації «Європейський рівень життя та комфорту»!


До премії допускалися компанії, які успішно виконують свої робочі зобов’язання, мають динамічний фінансово-економічний розвиток, а серед проектів та будівель наявні унікальні, великі та складні об’єкти, що мають важливе значення для країни. Також враховувалось використання прогресивних технологій будівництва та кількість висококваліфікованих фахівців.


При цьому вирішальними для перемоги є два фактори: оцінка фінансового стану компанії, яку проводить незалежний аудитор з міжнародним сертифікатом, та рівень ділової репутації на підставі аналізу відгуків замовників та ділових партнерів.


Тому вся наша команда ЖК «Гостомель Residence» та девелопери проекту GSB GROUP та NEW ENERGY SYSTEM AND DEVELOPMENT дякують усім клієнтам, партнерам, інвесторам, підписникам соціальних мереж. Саме завдяки вашим численним позитивним відгукам ми здобули таку нагороду.


Це наша з вами перемога! І тепер ще з більшим натхненням ми  продовжуємо будувати разом з вами наше майбутнє!


Приєднуйтесь до Європейського рівня життя та комфорту у ЖК «Гостомель Residence» та будуйте разом з нами!