Про забудовника

Про забудовника

Введено в експлуатацію: більше 40 000 кв.м.


Професійна команда спеціалістів в сфері проектування, будівництва, архітектури, фінансів, нерухомості, управління вирішила реалізувати унікальний для Київської області проект житлового комплексу в смт. Гостомель Київської області під назвою  ЖК "Гостомель Residence".


Учасники проекту ЖК "Гостомель Residence" - це група компаній повного циклу, які займаються проектом комплексно: від створення його концепції, проектування та отримання усіх дозвільних документів до здійснення його будівництва, організації фінансування, управління проектом, постсервісним обслуговуванням, організацією  експлуатації житлового комплексу та його розвитком.ОСНОВНІ УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ ЖК "ГОСТОМЕЛЬ RESIDENCE":


ЗАМОВНИК БУДІВНИЦТВА - ТОВ "ГОСТОМЕЛЬ РЕЗИДЕНС"


ТОВ "Гостомель Резиденс" створена для реалізації проекту ЖК "Гостомель Residence" та має право на забудову земельної ділянки, на якій здійснюється будівництво даного житлового комплексу.

ДЕВЕЛОПЕРИ ПРОЕКТУ:

GSB GROUP та NEW ENERGY SYSTEM AND DEVELOPMENTGSB GROUP (сайт компанії) - група компаній, до складу якої входять:  


Генеральний підрядник проекту ТОВ "Галсинтез Буд"


Досвідчений колектив в сфері проектування, будівництва та управління проектами має більш ніж 10-річний досвід реалізації проектів різної складності:


-громадських

-житлових

-промислових об’єктівПідрядник робіт ТОВ "Синтез Брук"


Офіційний дилер ПБГ Ковальська, постачальник ключових будівельних матеріалів, проектувальник і підрядник комплексу робіт із благоустрою,    озеленення території ЖК "Гостомель Residence" та облаштування позабудинкового простору.NEW ENERGY System and Development  


Прогресивна команда спеціалістів, які мають великий досвід роботи в сфері нерухомості та девелопменту земельних ділянок. Новим якісним напрямком розвитку та роботи Компанії стала реалізація проектів створення комфортного житла, одним з яких є проект ЖК "Гостомель Residence". Команда спеціалістів Компанії має на меті реалізацію в проекті ЖК "Гостомель Residence" умов проживання, які відповідають високим стандартам якості сучасного життя. Девелоперсько-інвестиційна компанія NEW ENERGY System and Development разом з компанією ТОВ "Аамар" (яка є власником ділянок, на яких здійснюється будівництво ЖК "Гостомель Residence") входять до групи компаній NEW ENERGY GROUP.