Сервіс

Сервісна компанія

За порядком в квартирі стежить її власник. А хто наглядає за загальною територією: коридорами, сходами, дахом, прибудинковою територією? Цим займається сервісна компанія.

Сервісна компанія обслуговує і ремонтує об'єкти спільного користування: дах, сходи, ліфти і прибудинкові ділянки. Також вона організовує надання комунальних послуг: водопостачання, газ, електроенергію, вивезення сміття, прибирання прибудинкової території, сантехнічні роботи та інші послуги.

Зараз приватна сервісна компанія — це необхідність. Поки забудовник не розпродав 50% квартир, мешканці не мають права самостійно вибрати сервісну компанію. Тому забудовник наймає або створює окрему СК, щоб перші мешканці новобудови одразу отримали всі необхідні послуги. Сервісна компанія створює комфорт і затишок в будівлі.

Переваги

Переваги нашої сервісної компанії:

Надійна сервісна компанія — запорука комфортного життя в новобудові.

icon

Універсальність. Власник отримує ключі від квартири і одразу може користуватись всіма комунальними і експлуатаційними послугами.

icon

Професіоналізм. Персонал сервісної компанії знає все про технологічне обладнання і розташування комунікацій. Ремонт і профілактика більш якісні і швидші, ніж у сторонніх СК.

icon

Репутація. Імідж сервісної компанії впливає на імідж забудовника, тому наша СК докладає якнайбільше зусиль, щоб задоволити потреби мешканців і підтримати репутації забудовника.

icon

Досвід. Сервісна компанія має досвід в налагодженні робочого процесу, знає кращих підрядників і наймає надійний персонал.

icon

Відповідальність. Якщо мешканець виявить недоліки будівництва, комунікацій чи обладнання, він може зв'язатись з забудовником чи сервісною компанією і швидко домовитись про усунення недоліків.

icon

Надійність. Сервісна компанія від забудовника дбає про його репутацію і старається задовольнити мешканців.

icon

Кваліфікований персонал. Сервісна компанія забудовника знає, з яким об'єктом вона буде працювати, і підбирає персонал під потреби.

Контакти

Зворотній зв'язок

Відділ продажу

Адреса:

смт. Гостомель, вул. Б.Хмельницького,1-з

Телефон: +380 (67) 990-22-22

E-Mail: sales@gr.kiev.ua

Проїзд:

від ст. метро "Академмістечко"
марш. No 381, 389, 392, 424, 816

Режим роботи:

Вт-Сб: з 11:00 до 16:00
Розташування ЖК

Адреса:

смт. Гостомель, вул. Б. Хмельницького 1-З

Телефон: +380 (67) 990-22-22

E-Mail: sales@gr.kiev.ua

Проїзд:

від ст. метро "Академмістечко"
марш. No 389, 388
з Бучі (центр, залізн. станція)
марш. No 15, 16, 23

Отримати консультацію

Дякуємо за Ваш запит

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом

Файл відправлено

Якщо лист відстуній перевірьте папку "Спам"